הכירו את הצוות

 
 

כרמית אבידן-שפלטר

מנכ"לית

כרמית בעלת מומחיות בתחומי הניהול והשיווק הבינלאומי. תפקידיה הקודמים כללו תפקידי ניהול בחברת התרופות הגלובלית פריגו, ברשות לחדשנות ועסקים נוספים. כרמית ייסדה עם שותפים נוספים את חברת "אורין-שפלטר השכלה פיננסית בע"מ, חברה מובילה בתחום הכשרות פיננסיות, בה שימשה כמרצה ומנהלת שיווק.

כרמית בוגרת תואר ראשון בביואינפורמטיקה בבן גוריון ובעלת שני תארים שניים: הראשון בהצטיינות יתרה  בביוטכנולוגיה והשני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

"אני מאמינה שסקרנות, תשוקה גדולה ללימוד ומצוינות בכל דבר שאנחנו עושים יובילו אותנו בבטחה להצלחה מתמשכת".

אריאל הלוי

בעלים משותף

הקים את חברת VAYOMAR עם גור ברסלבי. כיום מוביל את הפיתוח העסקי של החברה ומייעץ למנהלים בארגונים גלובליים.

לאריאל תואר שני בממשל עם התמחות בביטחון לאומי ולוחמה בטרור ותואר ראשון בממשל ודיפלומטיה במרכז הבינתחומי. במהלך לימודיו, שימש אריאל כיו”ר של מועדון הדיבייט התחרותי של המרכז הבינתחומי וזכה באליפות ישראל שנתיים ברציפות, כמו גם באליפות אוקספורד באנגליה. לפני לימודיו ייסד וניהל מספר חברות הי-טק ישראליות בעלות סניפים באוסטרליה, אנגליה והולנד.

גור ברסלבי

בעלים משותף

הקים את חברת VAYOMAR עם אריאל הלוי. כיום מוביל את הפיתוח העסקי של החברה ומתמחה בייעוץ וליווי מנהלי חברות ופוליטיקאים בארץ ובחו”ל.

בעל תואר שני בממשל עם התמחות בלוחמה בטרור (תכנית בינ”ל באנגלית) ותואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים ומשפטים במרכז הבינתחומי. גור בוגר תכנית היזמות ‘Zell’ לסטודנטים מצטיינים.

במהלך לימודיו האקדמיים היה סגן אלוף אירופה בדיבייט בשנת 2001. גור חבר בשח״ם, ארגון השחקנים בישראל.

ב-2009 יצא לאור ספרו הראשון “מסכת הזהב”, המציג שיטה חדשנית ליועצים מקצועיים העובדים מול מקבלי החלטות בכירים.

 

ירון חייט

יועץ בכיר

ירון מביא ניסיון עשיר ומגוון, בתחום הייעוץ ומעולם העסקים, ומוביל חלק עיקרי מהפעילויות הבינלאומיות של החברה.

ירון בוגר המרכז הבינתחומי הרצליה במשפטים ומנהל עסקים, ובוגר תוכנית היזמות על שם Zell. סיים בהצלחה את בחינות הלישכה וקיבל רישיון עריכת דין, והיה שותף מייסד של חברה יזמית בתחום  אנרגיה מתחדשת והפחתת פליטות גזי חממה על פי אמנת קיוטו. בהמשך לניסיון היזמי פעל ירון כיועץ בתחום האנרגיה והתשתית, וייעץ לחברות שונות בפיתוח עסקי בתחום האנרגיה והתשתית בשווקים מתפתחים. במסגרת לימודיו האקדמיים, היה ירון דיבייטור תחרותי וכיהן כיו"ר מועדון הדיבייט של המרכז הבינתחומי הרצליה ואף היה מאמן של מועדוני דיבייט אוניברסיטאיים אחרים. ירון זכה להישגים רבים ברמה הבינלאומית ובישראל, בין היתר היה הישראלי הראשון שזכה באליפות אירופה לדיבייט (חצי מהזוג המצח), ובנוסף זכה בשלל אליפויות ותארים נוספים בארץ ובחו"ל. 

שירז כהן-גרד

יועצת בכירה

שירז כהן גרד היא מרצה ויועצת בכירה לתקשורת, ניהול וחדשנות בחברת Vayomar. שירז מובילה תוכניות פיתוח מנהלים, הטמעת חדשנות בארגונים וסדנאות תקשורת בינאישית בארגונים וחברות גלובליות כמו google, Pfizer, Amdocs, Mobileye ומרצה במוסדות אקדמיים ביניהם המסלול הבינ"ל במרכז הבינתחומי, Executive MBA ברקנאטי אוניברסיטת ת"א ועוד.

"מה שמכוון אותי בעשייה שלי הוא להבין את הצורך של קהל היעד ומשם להתאים את הגישה והפתרון האופטימליים תוך שילוב עולמות העסקים, פסיכולוגיה ותקשורת".

שירז סיימה MBA המתמחה בפסיכולוגיה בהצטיינות והינה מאמנת מוסמכת.

 

מנהלת כספים

יעלה בקרוב

 

שירן אזולאי

יועצת בכירה

שירן הינה יועצת ומרצה בכירה המתמחה בתקשורת בינאישית וחדשנות.
ניסיונה המקצועי של שירן הוא רחב הכולל ארגונים רבים בסקטורים מגוונים כדוגמת התחום העסקי (לומיניס, מזרחי טפחות), המגזר הציבורי (משרד ראש הממשלה, עיריית תל אביב ומשטרת ישראל), האקדמיה (המרכז הבינתחומי בהרצליה, אונ' בן גוריון) ותחום הייעוץ האישי לבעלי תפקידים בדרגות שונות.
שירן הובילה בשיתוף עם ארגונים אלה ורבים נוספים, תהליכים מורכבים שכללו הגשמת יעדים שהוגדרו מראש תוך התאמה לאתגרים הארגוניים והייחודים לכל תחום וארגון.

בר עמרי

מנהלת גיוס

בר אחראית על הליכי הגיוס והמיון בחטיבת החינוך. לפני הגעתה ל-Vayomar  לפני הצטרפותה לחברה עבדה בר בחברת IsraelExperts . בר בעלת תואר ראשון בהצטיינות בשירותי אנוש ולימודים רב-תחומיים.

גיא שולברג

 יועץ בכיר

גיא הינו יועץ בכיר בחברה הן בתחום החינוכי והן בתחום העסקי. גיא מעביר הדרכות בתכניות יזמות ומלווה ארגונים ויזמים בתחומי תקשורת בינאישית, הבניית מסר ושכנוע וחדשנות.

גיא בוגר האוניברסיטה העברית בפקולטות של יחסים בינלאומיים והיסטוריה, מתעניין בשפה, פילוסופיה, והפיכת מידע לידע. במיוחד נהנה לחקור תחומים חדשים ולגלות שינויים המתרחשים בעולם כעת, עוקב בעניין אחר המהפכה הטכנולוגית, אוהב שלא מסכימים איתו. נשוי ומתגורר בירושלים.

 

שהם רשף

דירקטור קשרי לקוחות

שהם אחראי על קשרי הלקוחות התאגידיים של החברה ופועל מתוך אמונה שיחס אישי ומענה מותאם לצרכי הלקוח יובילו להצלחת החברה ולהצלחת הלקוח במטרותיו. שהם הצטרף לחברה בשנת 2007 ומהווה גורם משמעותי בצמיחת הסקטור העסקי. שהם בעל תואר ראשון בהיסטוריה ופילוסופיה בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב. לפני שהגיע ל- Vayomar עבד כמדריך של נוער בסיכון בהוסטל "מקום אחר" וב"קידום נוער".

אלה בוקובזה

דירקטורית פיתוח עסקי

אלה מנהלת את תחום הפיתוח העסקי של החברה. לאלה תואר ראשון בקרימינולוגיה ולימודי ארץ ישראל מאוניברסיטת בר אילן ובוגרת תכנית MBA המצטיינים למנהיגות חברתית של מכון מנדל בשיתוף אוניברסיטת בן גוריון. לאלה שנים רבות של ניסיון בחינוך בלתי פורמלי והיתה השליחה הראשונה מטעם הסוכנות היהודית במדינת מיזורי. לפני הצטרפותה לחברה הקימה אלה את ״ציפור מדבר״ קהילה תומכת לעולים חדשים וחיילים בודדים משוחררים, עבדה כמנחת קבוצות לאקטיביזם חברתי וניהלה את קשרי השותפים של היחידה לשליחות בסוכנות היהודית.

אבירם גולדשטין

יועץ בכיר

אבירם פגש לראשונה את החברה במהלך לימודיו לתואר בחינוך בלתי פורמלי ומדעי החברה והאזרחות במכללה האקדמית בית ברל, כששימש כיו״ר אגודת הסטודנטים במכללה.

אבירם הצטרף אלינו כמדריך במחלקת החינוך והתקדם איתנו לעמדת מנחה ויועץ בסקטור העסקי.

אבירם בעל נסיון רחב בעולמות החינוך (החל מפנימיות לנוער בסיכון ועד לפרוייקטים סטונדטיאלים כולל הובלת פורום הסטודנטים לחינוך בישראל), ובנוסף בעל רקע נרחב במכירות (החל מעגלות ועד מכירות של ביטוח ומכוניות יוקרה).

 
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

©Vayomar2018